Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: frodo swaggins
2. Imię: Michał
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Zależnie jaka składka to będzie to wtedy padnie decyzja.
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1144879
8. Parę słów o sobie **: Jestem Michu, klikam w konkuter w IT i kocham moje pjesu (to ten z avatara na Discordzie).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zawsze dobro serwera, kulturę i wygodę graczy stawiam ponad wszystko. Aktywnie działam w życiu serwera od dłuższego czasu.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:487752554
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Gram często, raz są to sesje godzinne a raz 5-6 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Czasami w pracy jak jest luz przed daily to gram, i wieczorami po pracy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

-_-,

Przyjęty, zapraszam na PW

  • Like 3
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: .nbd

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 24 

4. Znajomość Sourcebans (1-10): zależy czy coś się zmieniło 5-7

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/838559

8. Parę słów o sobie **: Jestem programistą z zamiłowaniem do gier. Połączenie tych dwóch pasji stanowi o mojej unikalnej tożsamości. Uwielbiam zagłębiać się w kodowanie i tworzyć oprogramowanie. Moje połączenie z programowaniem i grami nie tylko umożliwia mi rozwijanie moich umiejętności, ale także otwiera drzwi do niekończących się możliwości. Niezależnie od tego, czy tworzę coś własnego, współpracuję z innymi programistami czy rozwijam nowe technologie, moja pasja do gier wciąż motywuje mnie do działania i daje mi niezliczone perspektywy na przyszłość.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem serwera, ponieważ lubię grać na codzie, chcę wpływać na społeczność graczy, tworzyć unikalne doświadczenia, wspierać społeczność i rozwijać swoje umiejętności. Bycie administratorem serwera byłoby dla mnie sposobem na aktywne uczestnictwo w społeczności graczy. Dodatkowo czasem nie ma admina na serwerze :c

10. Steam_ID: STEAM_0:0:47438709

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od humoru 2h+

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pn-pt po 17, weekendy różnie

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  3000h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

-_-,

Przyjęty. Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

1. Nick: Ryuu (różne wariacje)
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 26 zaraz
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Żeby nie wymyślać to napiszę, że 1, nie byłem administratorem w csgo/2 ale myślę, że szybko to załapię 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: brak (gameme dead)
8. Parę słów o sobie **: Interesuje się bardzo szeroko pojętą kulturą, ze szczególnym nastawieniem na gry i kinematografie. Interesuje się również psychologią, aktualnie zatrzymałem studia na 3 roku z zamysłem powrotu i dokończenia kierunku. Cs już od 1.6 jest moją najbliższą grą (kiedyś jak liczyłem czas z serwerów to było koło 4k godzin na ns) i odkąd tylko pamiętam grałem na różnych serwerach (głównie dr/cod/zm/diablo) dlatego też tak świetnie się bawię tu i chciałbym być wsparciem dla graczy i reszty administracji. Mam pewne braki jeżeli chodzi o kwestię komend i znajomości sourcebans, co chce oczywiście jak najszybciej i najlepiej nadrobić. Swoją przyszłość wiążę z ogólnie obecnością w internecie (social media) o charakterze dziennikarski (mam nadzieję).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Głownie ze względu na chęć pomocy przy utrzymywaniu porządku na serwerze i wspieraniu graczy oraz reszty administracji, szczególnie w okresie gdy serwer wystartował w Cs2. Egzekwowanie regulaminu i utrzymanie jakiegoś poziomu na serwerze to uważam, że podstawa dlatego chciałbym się przyczynić do tego.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:45170485
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę, że spokojnie 3-4h dziennie minimum
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień, zależy od zmian w pracy (aktualnie mam cały czas wolny)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000+ godzin, gram w sumie od startu go z przerwą w okresie 2015-2019
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w 1.6 wielokrotnie, w csgo/2 nie

-_-,

Przyjęty

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: ANGRY BOMBELEKEKEK [CSC]

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 25

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Dobrze chodzi

6. Składka (tak/nie):Tak

7. Link do swojego GameMe**: :(

8. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Kuba, lubię sporty ekstremalne np. JDG w Polsce

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w trzymaniu porządku na serwerze, znam bardzo dobrze regulamin ponieważ często musiałem sprawdzać czy słusznie otrzymałem muta/gaga/bana

10. Steam_ID: STEAM_1:0:59341892 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 168h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień jestem na komputerze od ok. 10:00  do 02:00

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5000h

13. Czy posiadałeś już admina?:tak

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności