Skocz do zawartości

Turniej 1vs1 - Podsumowanie turnieju


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Witam serdecznie! 

Na starcie chciałem podziękować Wam za półtorej miesiąca dobrej zabawy, rywalizacji czy po prostu zdrowej gry. Przede wszystkim chciałem podziękować administratorom turnieju tj.: @SnuFFy oraz @Jeremaya Gattwold za realizowanie i czuwanie nad meczami oraz @hit the bucket za pomoc jako UBT i @Kasia! za grafikę do forum, i na koniec Wam uczestnikom i obserwatorom. 

Turniej ten został wymyślony jakiś czas przed wystartowaniem, regularnie pytałem się opiekunów, UBT oraz adminów serwerów o opinie, co zrobić, jak wystartować, jak spisać regulamin, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Finalnie już podczas realizacji konkursu wyszło parę luk, które wraz z ekipą moderatorów staraliśmy się na bieżąco łatać. Na pewno wyciągnąłem wnioski z tej edycji (jeżeli kiedyś pojawi się kolejna) i na pewno nie powtórzę błędów, które zaszły w tym turnieju 1vs1. 

I tym wstępem chciałem przejść do zwycięzców turnieju 1vs1 Cs-Classic.pl, wielkie gratulację dla: 

1 miejsce: 
@K3M0TT

2 miejsce:
@kRR

3 miejsce: 
@Xardes

Ćwierćfinaliści: 
@Grand_
@Teksano
@h0ls
@kolano lokiec

A także zwycięzcy Konkurs 1vs1 - Typowanie meczów, wielkie gratulację dla: 

1 miejsce ex aequo: 31 punktów
@DraY 
@Esme
@Medve

2 miejsce: 30 punktów
@Kobusz

3 miejsce ex aequo: 29 punktów
@Xardes
@kRR

Nagrody będą rozdawane systematycznie, w celu usprawnienia osoby, które wygrały usługę na serwerze mogą napisać do mnie na PW swój SID, nick oraz serwer, na którym chcą mieć aktywowaną usługę. Nagrody pieniężne będą rozdawane po kontakcie na PW. 

Jeszcze raz wielkie gratulacje i dziękuję za tak liczne zainteresowanie turniejem.
Do następnego ♥

 

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności