Skocz do zawartości

[FORUM] Aktualizacja - dyskusje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienilbym kolor na trochę ciemniejszy ponieważ przez ten troszkę bolą oczy. Bądź też po prostu dodał możliwość zmiany stylu na ciemny

@-_- No dobrze ale zmiana koloru na trochę ciemniejszy widaje mi się że będzie na + ponieważ ten strasznie razi w oczy tak jak napisałem wyżej :P

 

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
45 minut temu, DonSalerii napisał:

Zmienilbym kolor na trochę ciemniejszy ponieważ przez ten troszkę bolą oczy. Bądź też po prostu dodał możliwość zmiany stylu na ciemny

Cytat

Czemu nie ma starego stylu?
Ta aktualizacja wprowadziła dość sporo zmian i poprzedni styl wymaga sporej edycji, która wymaga trochę czasu

To domyślny styl.

Mogę zakupić taki styl

https://invisioncommunity.com/files/file/9539-dark-light-fluent-design-theme-edition/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl bardzo fajny więcej można się dowiedzieć nie szukając po profilach.
I pytanie czy powróci na górę forum lista serwerów ? bo to akurat chyba najbardziej się przydaje 

xKus2SI.png pod znaczkiem Youtube po prostu daje stronę główną youtube
5Wevcxi.png przy ustawianiu sobie kolorów jak damy ciemniejsze kolory to wtedy ciężko się doczytać 

Edytowane przez Mahesvara.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mahesvara. napisał:

5Wevcxi.png przy ustawianiu sobie kolorów jak damy ciemniejsze kolory to wtedy ciężko się doczytać 

@Mahesvara.Ciężko, żeby ustawiając białe na białym było to czytelne ;) pewnie, że można dodać cień, ale sensu to za bardzo nie ma moim zdaniem, bo nie będzie to za dobrze wyglądało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Mahesvara. napisał:

5Wevcxi.png przy ustawianiu sobie kolorów jak damy ciemniejsze kolory to wtedy ciężko się doczytać 

No nie wszystko da się idealnie dopasować, lecz podejrzewam, że i tak ten podpis pod działem zniknie, ponieważ chciałbym dodać tabelkę serwerów pobierająca informację z GT

3 godziny temu, Jeremaya Gattwold napisał:

Moim zdaniem kluby do wywalenia spod informacji o użytkowniku, no chyba że masz jakiś większy z nimi pomysł.

Kto wie, może ludzie zaczną z nich bardziej korzystać, a jednak większa szansa, że sprawdzą dany klub, widząc go w temacie niż przechodząc do zakładki

3 godziny temu, Mahesvara. napisał:

xKus2SI.png pod znaczkiem Youtube po prostu daje stronę główną youtube

Poprawione

59 minut temu, Miłosz napisał:

wow wygląda to dość ciekawie, myślałem że zalogowałem sie na inne forum 😜 No na pewno sygnaturki do poprawy bo trzeba je rozwijać 

Poprawione, ale to też ma swój limit by ludzie tacy jak bobek @Sakku nie wrzucali zbyt długich treści, które potem przedłużają sztucznie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja nie jestem przekonany. Zawsze na forach wku*wiał mnie ten wygląd a na classicowym forum uwielbiałem stonowane kolory, wszystko było bardzo czytelne i przyjemnie mi się patrzyło w ekran. Teraz mam wrażenie jakby tych rzeczy było za dużo. Sporo oczojebnych kolorów w niektórych miejscach, nieprzyjemnie ni się na to patrzy.

Bardzo się przywiązałem do poprzedniej wersji forum, ale jak wiadomo zmiany zawsze nadchodzą i chyba będzie trzeba się z tym pogodzić 😜.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
27 minut temu, Zygus napisał:

Na telefonie ucina serwery do połowy Screenshot_20210915-121548_Chrome.thumb.jpg.b3df5a2edf06612b60e25d1507f585df.jpg

Już nie będzie pojawiać się na telefonie

 

Godzinę temu, Mahesvara. napisał:

Jak klikasz w  dyUG8Ke.png przy codmodzie to tam jedynie nie daje do SB GxHerDY.png jest o jedno "h" za dużo przy https i przez to nie wchodzi strona 

Poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualny wygląd forum do mnie nie przemawia, dużo nowych kolorów co raźi lekko w oczy, również jakoś trudniej się połapać co i jak (więcej kolorów) jednym słowem całe forum jest jakoś dziwne zebrane do kupy i średnio czytelne. Według mnie stary wyglad forum był czytelniejszy oraz przyjemniejszy dla oczu, jestem za starym wyglądem, stary styl był taki uniaktowy patrząc na inne fora, teraz aktualny wygląd nie wyróżnia się od innych forum 

Edytowane przez SebaSayian
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stary wygląd forum był jednak wygodniejszy, może i ten wygląda ciekawie ale tamten był oryginalny i przyjemny do przeglądania. Kilka opcji które zostały dodane mogły by zostać lecz na starym wyglądzie forum ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, SebaSayian napisał:

aktualny wygląd forum do mnie nie przemawia, dużo nowych kolorów co raźi lekko w oczy, również jakoś trudniej się połapać co i jak (więcej kolorów) jednym słowem całe forum jest jakoś dziwne zebrane do kupy i średnio czytelne. Według mnie stary wyglad forum był czytelniejszy oraz przyjemniejszy dla oczu, jestem za starym wyglądem, stary styl był taki uniaktowy patrząc na inne fora, teraz aktualny wygląd nie wyróżnia się od innych forum 

To nie tylko wynik samej zmiany stylu, ale także dostosowania do nowej wersji IPS, która niestety, ale bardziej skupia się na tworzeniu styli w jednej formie. Kolejne wersje będą jeszcze bardziej szły w tę stronę, ponieważ w dzisiejszych czasach strony internetowe tworzy się z myślą o ich prostocie na dłuższą metę, przykład Facebook. Aktualnie możesz zdecydować o danym kolorze belek lub wybrać między ciemnym, a jasnym.

Tak jak wspomniałem w temacie, stary styl był NIEKOMPATYBILNY z nową wersją forum, dodatkowo zawierał masę nie dociągnąć (złe rozszerzenia, problemy z edytorem tekstu na telefonie, zwłaszcza na czacie, błędy w rankingach i wyszukiwarce). Nie chciało mi się bulić za samo zaktualizowanie stylu ponad 300 zł i kolejnych za poprawienie danych nie dociągnąć, które tutaj były, co i tak nie byłoby jednorazowe, bo kolejne wersje także mają spowodować zmiany, więc musiałbym tak słać i słać

Jeżeli spojrzycie na dział z rozliczeniami, zobaczycie że sama podstawka kosztowała mnie bodajże 35$ (nie liczę stylu), a jak pewnie zauważyliście nie ma niektórych appek, np: tej od donacji, bo przedłużenie to koszt kolejnych 20$ za rok. Dodatkowo zmienił się cennik samej licencji, która teraz opłacana co rok będzie mnie kosztować 80$, a wcześniej płaciłem 25$ za pół roku. Patrzę też na to czysto finansowo i nie mogę sobie pozwolić na ciągłe zlecanie poprawek pod styl i dodatkowo jeszcze opłacanie licencji/appek/hookow, które mają płatność za wsparcie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałabym zwrócić uwagę na pewien aspekt, chociażby na przykładzie tego tematu: https://forum.cs-classic.pl/topic/29273-recenzja-anime-omamori-himari/

Na tle białym/dziennym, zapewne jeżeli kolor tekstu jest "automatyczny" to zmienia się wraz ze zmianą trybu, ale tekst już pokolorowany nie 😕 w przypadku najbardziej skrajnych kolorów, czyli bardzo ciemnych i bardzo jasnych, może to być problem ;/

 

@Mahesvara.o tym właśnie mowa 😜

Edytowane przez Esme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
7 godzin temu, Esme napisał:

No chciałabym zwrócić uwagę na pewien aspekt, chociażby na przykładzie tego tematu: https://forum.cs-classic.pl/topic/29273-recenzja-anime-omamori-himari/

Na tle białym/dziennym, zapewne jeżeli kolor tekstu jest "automatyczny" to zmienia się wraz ze zmianą trybu, ale tekst już pokolorowany nie 😕 w przypadku najbardziej skrajnych kolorów, czyli bardzo ciemnych i bardzo jasnych, może to być problem ;/

 

@Mahesvara.o tym właśnie mowa 😜

5 godzin temu, Mahesvara. napisał:

co racja to racja może być problem ja jak mam ciemny styl to widzę tak jak ktoś pisze na czarno xfcfTZN.png

 

No tak, ale to wina autora tematu, a nie moja lub forum. On sam dobrał ten kolor, co można zweryfikować w kodzie źródłowym strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz mogą pokazywać się trolle którzy będą tworzyć tematy, albo komentować pisząc na biało albo na czarno żeby ci co mają inny niż osoba pisząca taki post styl forum musiała zmienić żeby przeczytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 minut temu, Mahesvara. napisał:

Czyli teraz mogą pokazywać się trolle którzy będą tworzyć tematy, albo komentować pisząc na biało albo na czarno żeby ci co mają inny niż osoba pisząca taki post styl forum musiała zmienić żeby przeczytać :D

No tak, zawsze można było tak robić, ale jaki to miało sens jeżeli potrzebowałeś pomocy, itd xD

234 kolory macie do wyboru z samego edytora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej wybierać automatyczny, bo konwertuje przynajmniej 😛 a jeszcze tak zapytam, w jakim czasie ogarniesz licznik z czasem na forum? ;d jakoś orientacyjnie czy coś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, Esme napisał:

no najlepiej wybierać automatyczny, bo konwertuje przynajmniej 😛 a jeszcze tak zapytam, w jakim czasie ogarniesz licznik z czasem na forum? ;d jakoś orientacyjnie czy coś

brzydko odpowiadając, chu* wie

https://invisioncommunity.com/files/file/8697-total-time-spent-online/

Tutaj jest na temat tej wtyczki. Była nieoptymalna już wcześniej, a sam autorprzestał ją wspierać, a nie widziałem żadnego zamiennika

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod statusem również posiadają cooldown połączony z wpisami na forum, ale nie wyświetla się na ten temat żadna informacja, po prostu komentarz nie zostaje dodany i dziwnie to wygląda :c może chociaż jakaś informacja tak jak przy zbyt częstym dodawaniu postów?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności