Jump to content

[FORUM] Aktualizacja - dyskusje

-_-
 Share

Recommended Posts

Zmienilbym kolor na trochę ciemniejszy ponieważ przez ten troszkę bolą oczy. Bądź też po prostu dodał możliwość zmiany stylu na ciemny

@-_- No dobrze ale zmiana koloru na trochę ciemniejszy widaje mi się że będzie na + ponieważ ten strasznie razi w oczy tak jak napisałem wyżej :P

Edited by DonSalerii
  • Like 2

• Właściciel
45 minut temu, DonSalerii napisał:

Zmienilbym kolor na trochę ciemniejszy ponieważ przez ten troszkę bolą oczy. Bądź też po prostu dodał możliwość zmiany stylu na ciemny

Cytat

Czemu nie ma starego stylu?
Ta aktualizacja wprowadziła dość sporo zmian i poprzedni styl wymaga sporej edycji, która wymaga trochę czasu

To domyślny styl.

Mogę zakupić taki styl

https://invisioncommunity.com/files/file/9539-dark-light-fluent-design-theme-edition/

Styl bardzo fajny więcej można się dowiedzieć nie szukając po profilach.
I pytanie czy powróci na górę forum lista serwerów ? bo to akurat chyba najbardziej się przydaje 

xKus2SI.png pod znaczkiem Youtube po prostu daje stronę główną youtube
5Wevcxi.png przy ustawianiu sobie kolorów jak damy ciemniejsze kolory to wtedy ciężko się doczytać 

Edited by Mahesvara.
  • Like 1

17 minut temu, Mahesvara. napisał:

5Wevcxi.png przy ustawianiu sobie kolorów jak damy ciemniejsze kolory to wtedy ciężko się doczytać 

@Mahesvara.Ciężko, żeby ustawiając białe na białym było to czytelne ;) pewnie, że można dodać cień, ale sensu to za bardzo nie ma moim zdaniem, bo nie będzie to za dobrze wyglądało.

• Like 1

• Właściciel
3 godziny temu, Mahesvara. napisał:

No nie wszystko da się idealnie dopasować, lecz podejrzewam, że i tak ten podpis pod działem zniknie, ponieważ chciałbym dodać tabelkę serwerów pobierająca informację z GT

3 godziny temu, Jeremaya Gattwold napisał:

Moim zdaniem kluby do wywalenia spod informacji o użytkowniku, no chyba że masz jakiś większy z nimi pomysł.

Kto wie, może ludzie zaczną z nich bardziej korzystać, a jednak większa szansa, że sprawdzą dany klub, widząc go w temacie niż przechodząc do zakładki

3 godziny temu, Mahesvara. napisał:

xKus2SI.png pod znaczkiem Youtube po prostu daje stronę główną youtube

Poprawione

59 minut temu, Miłosz napisał:

wow wygląda to dość ciekawie, myślałem że zalogowałem sie na inne forum 😜 No na pewno sygnaturki do poprawy bo trzeba je rozwijać 

Poprawione, ale to też ma swój limit by ludzie tacy jak bobek @Sakku nie wrzucali zbyt długich treści, które potem przedłużają sztucznie forum

E co ja, jak ja najdłuższą treść jaka zamieściłem to był chyba przepis na jajecznicę z kiełbasą. Co do aktualnego wyglądu forum to uważam, że jest dużo bardziej czytelne w wersji mobilnej 

• Like 1

Szczerze mówiąc to ja nie jestem przekonany. Zawsze na forach wku*wiał mnie ten wygląd a na classicowym forum uwielbiałem stonowane kolory, wszystko było bardzo czytelne i przyjemnie mi się patrzyło w ekran. Teraz mam wrażenie jakby tych rzeczy było za dużo. Sporo oczojebnych kolorów w niektórych miejscach, nieprzyjemnie ni się na to patrzy.

Bardzo się przywiązałem do poprzedniej wersji forum, ale jak wiadomo zmiany zawsze nadchodzą i chyba będzie trzeba się z tym pogodzić 😜.

• Love 1

Mi się bardzo podoba :) 
Jestem zwolenniczką ciemnych kolorów ^^
Kolorowe akcenty ładnie podkreślają istotne rzeczy. Czcionka też zacna :D

DaJe DySzKe !

• Like 1

• Właściciel
27 minut temu, Zygus napisał:

Na telefonie ucina serwery do połowy Screenshot_20210915-121548_Chrome.thumb.jpg.b3df5a2edf06612b60e25d1507f585df.jpg

Już nie będzie pojawiać się na telefonie

Godzinę temu, Mahesvara. napisał:

Jak klikasz w  dyUG8Ke.png przy codmodzie to tam jedynie nie daje do SB GxHerDY.png jest o jedno "h" za dużo przy https i przez to nie wchodzi strona 

Poprawione