Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: faro -
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**: jest
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/280452
8. Parę słów o sobie **: mieszkam w Krakowie, chodzę do X LO, profil mat-fiz-inf, lubię popykać w CS'a
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: spoko rola, czasem fajnie jest się poczuć szeryfem xD, i gram czasami w godzinach gdzie ciężko o admina, a z graczami bywa różnie
10. Steam_ID: STEAM_0:1:101739251
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: do zazwyczaj od 2 do 10 h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 19-22/23, weekendy caly dzień moge przesiedzieć 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): przez 1 miesiąc
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: adix
2. Imię: Michal
3. Wiek: 29
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8 (kwestia przypomnienia sobie)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/867826
8. Parę słów o sobie **: Majac 19 lat emigrowalem do Anglii. Dostalem ladna posade, takze teraz tylko siedze na tylku i funty same wpadaja.
Stabilny czlowiek, praktycznie moge nazwac sie glowa rodziny jako ze moja parterna jest w ciazy. Cs to tylko odskocznia, tak by sie zrelaksowac.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zdarza sie ze w czasie mojej gry nie ma admina, a rozne rzeczy sie wtedy na serwerze dzieja.
Ogolnie nie da sie inaczej na to pytanie odpowiedziec. Przeciez nie napisze ze "chce strzec serwera gdy grasuja haxy"
10. Steam_ID: STEAM_1:0:1593530
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zalezne od pracy, dlatego nie chce podawac zadnych zmyslonych godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie to wyglada
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Az szkoda gadac... Od poczatku 1.1
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: _к4яσℓєq_
2. Imię: Karol
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 (trochę wiem, ale zaległości szybko nadrobię)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/865611
8. Parę słów o sobie **: Na imię mam Karol, mam 16 lat i pochodze z okolic Rzeszowa. Ucze sie w technikum na kierunku Technik informatyk. W gierkach, a głównie w cs siedze od małego począwszy od 1.6 przez sorce do GO 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Czasami z graczami na serwerze różnie bywa, a że ostatnio wracam z całkiem przyjemną aktywnością mógłbym łączyć przyjemnie granie z pożytecznym pilnowaniem porządku na serwerze :)
10. Steam_ID: STEAM_1:1:439240230
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Im więcej luzu w szkole tym wiecej poświęce  czasami moze ty byc 1h a czasami 10h, różnie to bywa
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu bardziej wieczory, w weekendy to rano i pozne wieczory
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na obecnym koncie ponad 600h 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Bane
2. Imię:Adrian
3. Wiek:24
4. Znajomość Sourcebans (1-10):8(10 jak przypomne sobie kilka rzeczy :D )
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe**:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/774286
8. Parę słów o sobie **:Co tu dużo pisać jestem osobą z dość poje*** podejściem i humorem co większość osób, która mnie zna na serwerze dobrze o tym wie taki sobie psychopata, który lubi pograć :P
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Przez ostatni czas, który grałem na serwerze mając wolne od pracy zauważyłem, że kilkukrotnie ktoś ma jakiś problem związany z serwerem lub innym graczem, a niektórzy olewają słowa adminów żeby przestali robić coś, co nie jest dobre dla serwera tak więc pomyślałem, że wrócę zrobić mały rygor żeby wszystko wróciło do normy jak kiedyś bez proszenia kilka razy jednej osoby o zrobienie jednej rzeczy np. przez całą mapę.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:42965933
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Aktualnie do końca urlopu po 2-5h po urlopie 1-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze zależne od zmiany, ale minimum 2h na luzie weekendy ile tylko dam rad wysiedzieć. 😜
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3kh+
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 8
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • RyKoS odblokował(a) ten temat
1. Nick: AskerPL
2. Imię: Eryk
3. Wiek: 18 lat
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/903761
8. Parę słów o sobie **:Jestem miły, przyjacielski oraz traktuje każdego z szacunkiem. 
Staram się nie tworzyć konfliktów, a raczej je rozwiązywać. Każdy może na mnie liczyć. Zawsze pomagam tym, którzy potrzebują mojej pomocy.
Szybko się uczę i staram się nie popełniać błędów.  Pracuje nad swoim zachowaniem, chętnie pomagam innym. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach,
które wymagają zachowania zimnej krwi. 
Zawsze staram się angażować jak najbardziej w powierzone mi cele, dlatego wykonuje je bardzo dokładnie oraz z precyzją.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jak mogliście zauważyć to nie moje pierwsze podanie, postanowiłem się nie poddawać i próbować znowu.
Poprawiłem się jeśli chodzi o mikrofon zacząłem częściej go używać i rozmawiać. Chętnie będę pilnował porządku na serwerze jeśli się tylko uda! 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:110170025
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-5h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 9-20 (różnie głównie rano) Weekendy: 9-20 (zdecydowanie w weekendy rano)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 Lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hans

Imię: Jan

Wiek: 15 lat

Znajomość Sourcebans (1-10): 3

Sprawny i działający mikrofon: Tak

Składka(Tak/Nie): Nie

Link do gameMe: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/848189

Parę słów o sobie: Chodzę do liceum na profilu biologiczno-chemicznym. Interesuje się chemia, historią oraz lotnictwem. Jestem osobą przyjaźnie nastawioną do graczy, nie wywołuje konfliktów. W wolnych chwilach gram w cs lub WoT.

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ będę miał więcej czasu na granie i chce spróbować czegoś nowego i przeżyć przygodę. Oczywiście pilnowanie porządku na serwerze bo zdarza się że nie ma admina

Steam_ID: STEAM_1:0:132020612

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4h bez problemu

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: bardziej godziny popołudniowe 15-20 Weekendy: 9-21

Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000+

Czy posiadałeś admina? (nie podajemy linków): Nie

 

Edytowane przez Hans
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ussi
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/316248
8. Parę słów o sobie **: studiuje informatyke, mieszkam w Wwa grywam w kosza
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: dużo przebywam na serwerze / moge być przydatny
10. Steam_ID: STEAM_0:0:11101
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5hh dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): po 16w tygodniu weekend zależy
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2k godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):ffa cs-classic, cod cs-classic za urbana 

Edytowane przez allj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AskerPL PODANIE PRZYJĘTE -> zgłoś się do mnie lub @Mahesvara2 na pw

@Hans nie po ostatniej aferze z banem :P

@allj  następnym razem, obecnie wróciłeś na 4 dni. Zobaczymy jak się sprawy potoczą

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mahesvara zmienił(a) tytuł na [OFF] SZYBKA REKRUTACJA
  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • RyKoS odblokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...

1. Nick:  [CSC] PaiN
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/939940
8. Parę słów o sobie **: Cześć jestem Mikołaj i pochodzę z Kielc.Interesuję się Motoryzacją, na co dzień zajmuję się handlem samochodami. Lubię dużo pograć w giereczki.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wydaję mi się że przydała by się osoba która siedzi wieczorkami, jestem tak naprawdę pod kontaktem 24-godzinnym.Miły, chętny do pomocy oraz kulturalny.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:418791550
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-6H dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie, czasem mogę być nie akwtywny podczas dnia ze względu na pracę.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1000H na tym koncie + 1500 na drugim.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na serwerach Cs:Go jeszcze nie.

  • Like 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: [CSC] igik367
2. Imię: Igor
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/189502
8. Parę słów o sobie **: Witam nazywam się Igor i na co dzień mieszkam w Warszawie. Właśnie ukończyłem szkołę średnią więc mam wydłużone wakacje
co powoduje, że spędzam sporo czasu na serwerze. Moje hobby to między innymi gry komputerowe, piłka nożna czy jazda samochodem.   
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem aktywnym na co dzień graczem przez co będę mógł pilnować porządku na serwerze.
Jestem chętny do zdobywania doświadczenia na stanowisku administratora oraz uczenia się na własnych błędach. Zawsze staram się być sprawiedliwy
oraz trzymać ze wszystkimi graczami dobre relacje. Zapewniam także stałą aktywność.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:81182169
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 4 godziny dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wbijam w różnych godzinach codziennie. Jednego dnia może to być od godziny 12
a drugiego od godziny 23.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1020H
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak w TF2(obie gry używają takich samych komend)
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: [CSC] Vastarill
2. Imię:Rafał
3. Wiek:26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/251739
8. Parę słów o sobie **: Mam na imie Rafał 26 wiosen minęło jak jeden dzień, aktualnie mieszkam i pracuje w Stargardzie, interesuję się informatyką.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc aktualną ekipe na serwerze pomysłami a także walką z nieuczciwym zachowaniem graczy.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:58105626
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę ze od 3h do nawet 15h tygodniowo.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy na jaką zmianę pracuje, a weekend zazwyczaj mam wolny.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 650h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 4
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: [CSC] K3M0T

2. Imię: Tomasz

3. Wiek: 16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5-6

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (tak/nie): nie

7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1082231

8. Parę słów o sobie **: Cześć nazywam się Tomasz i pochodzę z Piły.  Moje hobby to między innymi gry komputerowe oraz piłka nożna. Chodzę do szkoły o profilu informatycznym.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w utrzymaniu kulturalnego servera bez oszustów. Moje doświadczenie i obycie z grą Counter-Strike ułatwi wykrywanie cheaterów

10. Steam_ID: STEAM_0:1:534123544

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: +- 3.500h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Edytowane przez K3M0TT
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Rev
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/1077199?uid=5cdcfab7aa52e5e92605b0d30d2fc7d7
8. Parę słów o sobie **: Hej mam na imię Kamil, na co dzień pracuje w dużej firmie telekomunikacyjnej. Wolny czas spędzam z moim psem lub gram w gierki
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: jestem pomocny i często gram w godzinach wieczornych kiedy nie ma Adminów a czasem by się przydali
10. Steam_ID: 1:0:554523286
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Praktycznie codziennie i w weekendy i w tygodniu. Godziny zależne od zmiany ale głównie wieczorne 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: łącznie będzie 7lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak i to nie raz
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@revelian - Podanie odrzucone, niby godziny masz w porządku, ale mało kto cię kojarzy na serwerze, mało się udzielasz, przez co nawet jak, grasz mało cię widać, też nie słyszałem od nikogo nawet jak, grałeś, żebyś komuś coś pomógł, popraw trochę obecność na czacie i mikrofonie, żeby w przyszłości jak byś składał podanie to te opinie zmieniły się na plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:predator
2. Wiek:17
3. Znajomość komend SMX (1-10): 7/10
4. Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie):TAK
5. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1089743
6. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:gram już dużo w csgo i wiem jak się zachowywać na serwerach gdy nie ma admina a jak przeważnie jestem na serwerze to ich nie ma, chciałbym pomóc i bardziej rozwijać ten serwer. brakuje mio kilka h ale teraz przez wekent jestem dłużej i odrabiam je 
7. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:5/6h dziennie 
8. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):to i to
9. Staż w Counter-Strike Global Offensive:6/7lat
10. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak Mam też własny serwer w csgo bb

Edytowane przez predator prof
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Aspołeczny Śmieć
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.
6. Składka (tak/nie): Jeśli będzie taka potrzeba to jak najbardziej.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/763252
8. Parę słów o sobie **: Jestem bardzo spokojną osobą. Na serwerze odzywam się wtedy kiedy jest taka potrzeba, ale preferuje jednak słuchać niż
rozmawiać.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ, mam duże doświadczenie z serwerami typu Codmod. Umiem
rozpoznać bez problemu osoby z cheatami i wszelakimi innymi wspomagaczami.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:419231492
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie mogę spędzić około 2-4 godziny.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze między 14-22 oczywiście z przerwami, a weekendy podobnie.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram od 2014 roku, a łączna ilość godzin spędzonych w grze może sięgać nawet 4000.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nawet opiekuna.
Edytowane przez Nyuu
Literówka
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nyuu Jedynie jaki pozytyw widzę u ciebie to godzinki na serwerze, jak jesteś mało co cię widać i na czacie i na mikro to już tym bardziej, popracuj nad tym mikro i żeby ludzie cię bardziej kojarzyli i wtedy możesz się starać znowu o admina.

@predator prof Ty to chyba pomyliłeś serwery z tym podaniem, no, chyba że jednak ci chodziło o codmod'a to wtedy nie ma szans, żebym ci dał admina, nikt cię nawet nie kojarzy i nikt cię nie widział na serwerze, a ty piszesz, że grasz, kiedy nie ma adminów, a twoje Gameme jest z arenki, bo te z cod'a to nawet nie masz dwóch godzin, poza tym ostatnio na codmodzie byles 7.09 

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności