Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: †alib
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 35 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9.5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): jak najbardziej 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1149765
8. Parę słów o sobie **: Z cs od ver. 0.0.97b , Nie moge sie z cs rozstac od 21 lat :) wiedz co nieco o nim wiem, Prosty człowiek z Żywca.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odwieczna walka z łamaniem zasad i regulaminu oraz haxami i innymi modyfikacjami.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:120179767
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 Godzin dziennie 17-20 , 17-21 ,weekendy 5-10 godzin (wiekszosc czasu 10-24)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Po pracy 17,17:30-21 , weekendy srednio od 10 do nieograniczonej 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od premiery 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak i nie tylko nie raz i nie dwa :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Talibb pograj dłużej po GameMe widać że prawie wcale nie wbijasz na serwer 
Ja cię nie kojarzę gracze też więc pograj dłużej daj się ludziom poznać 

Odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mefju
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/889098
8. Parę słów o sobie **:Jestem Mati moją pasją jest zamykanie tabeli na codzie 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w pilnowaniu servera jak tylko mogę 
10. Steam_ID:STEAM_1:0:65830784
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 7h tygodniowo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4/5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie 
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Siwaaa
2. Imię: Wanessa
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4/5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/890437
8. Parę słów o sobie **: Cześć jestem Wanessa, lubię sobie grać w różne giereczki. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: często sie zdarza ze nie ma admina.. i chciałabym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:203579151
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jak czas pozwoli to czasami jestem cały dzień. Ale ogólnie 1-5h dziennie spędzę na serwerze. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze.. 10-18 nawet i dłużej.. zależy, i czasami w weekendy zagram ale to godzinkę max 2 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5/6 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie 
  • Like 4
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: El'Luiso
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 23
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1079117
8. Parę słów o sobie **: Prosty Chłopak ze śląska kiedyś z aspiracjami na "Profesjonalego" Gracza, gra w organizacji 1stCav. Przez co na CS spędziłem większość swojego dotychczasowego życia.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Są dni, kiedy administracji na serwerze brakuję, tym bardziej teraz kiedy gra mało ludzi. Wtedy pojawiałbym się Ja cały na biało.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:159781968
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jest to niestety bardzo losowe, pracuję w trybie 12h, przez co są dni kiedy nie będzie mnie praktycznie wcale. Natomiast ma to swoje plusy bo przez to mam dużo dni wolnych i wtedy spędzam na serwerze po dobre kilka godzin. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Po pracy 22/23. W dni wolne hulaj dusza od rana do nocy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od premiery 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): niestety nie.

  • Like 3
  • Dziękuję 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:QubekAthlet
2. Imię:Konrad
3. Wiek:25
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Ye
6. Składka (tak/nie):Ye
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/936526
8. Parę słów o sobie **:Lubie Cole ale taka która się nie pieni 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Pomoc serwerowi
10. Steam_ID:STEAM_1:0:58182430
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tyg to jakies 20h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze od okolo 8-15 badz od 16-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:8lat jakos tak
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nope
  • Haha 2
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: daveq96
2. Imię: Bartłomiej.
3. Wiek: 14 lat. (Nie jest oznaczone jako bardzo wymagane dlatego postanawiam się zgłosić) 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście.
6. Składka (tak/nie): Tak średnio, gdy będę miał jakieś grosze to się oczywiście dołożę.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/217087
8. Parę słów o sobie **: Jak napisałem wyżej nazywam się Bartłomiej lubię ogólnie grać. Interesuję się także programowaniem, na poziomie lekko zaawansowanym, robiłem już własną serverownie w Minecrafcie jak i w CS:GO, aczkolwiek przez brak środków one upadły.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ, sporo czasu spędzam na serwerze, jestem dosyć aktywną osobą, miałem ostatnio przerwę trochę ale, zaczynam grać codziennie od dzisiejszego dnia. Nie robię zbędnych dram, i chciałbym wspomóc rozwój serwera.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:110206583
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie zaczęło się nauczanie stacjonarne przez co, w większości będę poświęcać od 5 do 8 godzin dziennie. W większości po godzinie 15.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie przez moją sytuację przeprowadzkową czasami w niektóre dni może mnie nie być, ale omijając fakt przeprowadzki, jestem w dni robocze od 15 do nawet 23. A w dni wolne (Weekend) od 10-12 do 23.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4052,7h. Gram od ok. 2015 roku.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem własny server o czym wspominałem wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: og buntaaa [CSC]

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 23 

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/434341

8. Parę słów o sobie **: Siemanko, wiekszosc osob mnie zna- tym bardziej stali gracze. Nazwyam sie Adrian, mieszkam w Islandii wiekszosc mojego zycia
dlatego z gory przepraszam za bledy ortograficzne. Ogolnie jestem dosc przyjazna osoba ale latwo mnie sprowokowac co ciagle probuje w sobie poprawic.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Sprawa jest prosta, serwer znowu zaczyna ozywac i robi sie coraz wiecej ludzi a niestety z tego co 
wszyscy widzimy brak tych adminow- tym bardziej w godzinach wieczornych, przyda sie ktos kto bedzie mogl pilnowac tych lobuzow. Powiedzialem ze
jesli wbije 201 no to juz sie zglosze. Bo czemu nie? Skoro i tak jestem dosc doinformowany w roznych sprawach dotyczocych serwera do tego swoje juz 
tutaj spedzilem.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:112950845

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy, ale ogolnie czesto gram i zazwyczaj w pozniejszych godzinach 3-5+

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie 14-22+ W tygodniu oraz weekendy

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4.5k godzin

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiscie, tutaj na naszym cod modzie

 

  • Like 3
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  1. Nick: Anima
  2. Imię: Rafal
  3. Wiek: 28
  4. Znajomość komend admina(1-10): jak mialem wlasne serwery i sieci to 10/10 teraz juz pare lat bez admina i komendy wypadly wiec 6/10
  5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
  6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/325380
  7. Parę słów o sobie **: Mam 28 lat, jestem zolnierzem w dziale IT grywam w csa dla funu i w wolnym czasie ;)
  8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo nie ma adminow i jest straszny syf na serwerze wtedy trzeba spamic do zooma/mahe co zajmuje jakis czas i sporo osob wychodzi z servera bo sie wkurza.
  9. Steam_ID: STEAM_0:1:36212258
  10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy od dnia w jednym dniu jestem nawet do 7-8 godzin a w innym nie ma mnie wcale. Moje godziny sa zalezne od ilosci zadan w jednostce i czy mam sluzbe czy zwykle 8h czy jakis dyzur.
  11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj od 17-22 a w soboty od 8-22 zalezy jak wypadaja checi , obowiazki i studia bo studiuje zaocznie :P 
  12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od premiery wiele wiele lat
  13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak admina posiadalem na wielu serwerach w mlodosci zaczynajac od 1.5 a pozniej tworzac wlasne serwery i sieci typu cod mod , diablo,war3 ffa,tp itd...
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anima19

Odrzucamponieważ ostatnio wróciłeś po krótkiej przerwie do tego ostatnio tez mało coś z twoja aktywnością i były tez nie przyjemne sytuacje, dlatego narazie nie widzimy cię w roli administratora ale za jakiś czas możesz złożyć podanie.

Edytowane przez ZooM.
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Malboro
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Dokładnie Tak!
6. Składka (tak/nie): Tak, jestem w stanie zapłacić.
7. Link do swojego GameMe**: [url=https://classicffa.gameme.com/playerinfo/967653][img]https://classicffa.gameme.com/sig/967653_1002.png[/img][/url]
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Patryk, ćwiczę na siłowni, od 14 roku życia. Kocham sport, i co tu więcej dodać :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem osobą doświadczoną w zakresie SourceMod'a. 
Mam za sobą kilka serwerów na których byłem administratorem jak i global administratorem. W szczególności chciałbym pomóc serwerowi w jego rozwoju jak i graczom upierać się ze wspomagaczami które przeszkadzają w rozgrywce. 
Posiadam pozytywne relacje z ludźmi + posiadam wysokie doświadczenie w CSGO i nie karze graczy po pierwszej lepszej akcji.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:553368858 | STEAM_0:0:59489437
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 4-10 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gdy tylko mam wolne, cały czas ! 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Myslę że od ok 6-7 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

WYMAGANIA :

 

  1. Ukończone 15 lat +
  2. Spędzone 25 godzin na serwerze  --> Spędzone 15 godzin na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze +
  4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Regularna gra na serwerze +
  8. Osoba pozytywnie oceniania przez graczy +

 

Kontakt :  

https://steamcommunity.com/profiles/76561199067003444/

STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalboroPograj trochę dłużej. 
wróciłeś na serwer 12.09 grasz 4 dni od tej edycji więc pograj i pokaż że coś ci zależy, do tego piszesz że możesz grać na serwerze od 4 - 10 godzin a patrząc na tą edycje czy też wcześniejsze gameme to ciężko u ciebie nawet dobić do tych 4h

Odrzucam zapraszam do ponownego złożenia kiedy się poprawisz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:VEGETA
2. Imię:Krzysiek
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/402357
8. Parę słów o sobie **: jestem krzysiek, mam 18 lat chodzę do technikum na kierunek mechanik pojazdów samochodowych. hobby:siłka, cs. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc ogarniać serwer.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:107957825
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od lekcji, wtorki i czwartki jestem od 18,reszta tygodnia od 12-15
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):poniedziałek-piątek między 15 a 22.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6 lat, 4126 h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: Michał Ballack
2. Imię: Michał
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 (miałem kiedyś admina na innym serwerze, więc to kwestia przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/281050
8. Parę słów o sobie **: Jestem Michał, mieszkam na Podkarpaciu, w tym roku szkolnym zdaję maturę i planuję studiować architekturę.
Interesuję się także sportem, głównie to piłką nożną. W cs'a gram już z 8 lat a na tym codmodzie będzie to z 3-4 lata. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odwiedzam serwer praktycznie codziennie i udzielam się aktywnie na forum w sprawie serwera
i pomyślałem, że może pora spróbować swoich sił jako admin, na serwerze, na którym gram lata.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:105065257
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na tygodniu myślę, że będę grał od 2 do 4 godzin, a w weekendy, jeżeli nie wyjdę gdzieś
to od 3 do 7 godzin. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze mniejwięcej od 16:30 do 23:00, 24:00, a w weekendy jest to bardzo losowe
i jeżeli mi się zachce to mogę być nawet w porannych godzinach.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5, już prawie 6 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Z 3,4 lata temu miałem admina na innym CODMOD'zie.
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: WojtaLa [CSC]
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 20 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1172048
8. Parę słów o sobie **: Witam, jestem Wojtek. Interesuję się Piłką Ręczną oraz koszykówką, również lubię posiedzieć i pograć w gierki. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ostatnimi czasy spędzam sporo czasu na serwerze, więc mogę się przydać. Do marca siedzę w Szwecji, dlatego też mam sporo czasu na gry.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:172873250
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: kilka dobrych godzin dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Aktualnie od poniedziału do piątku 10-21, w weekendy, zależy od pracy. Jeśli mam pracę to sobota cała offline, Niedziela dopiero pod wieczór, a jeśli wolne to 10-24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: coś koło 7-8 lat. Na aktualnym koncie 5lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, byłem administratorem przez 2 lata na serwerze 1v1 oraz Only Mirage 
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: siena1010
2. Imię: Alan
3. Wiek: 17 (Za niedługo 18)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4/10 (Kwestia przypomnienia)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 
6. Składka (tak/nie): Raczej tak.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1136873
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Alan. Kiedyś uprawiałem sport teraz tylko gram w gry :/ Nie mam aktualnie zainteresowań oraz gram jedynie codmoda w csgo.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram tutaj całkiem sporo i chciałbym móc reagować na niestosowanie się do regulaminu przez graczy.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:96808841
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Całkiem sporo zwykle 2h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie da się określić dokładnie kiedy się gra ;/ Gram cały czas jak jestem w domu więc po szkole i zwykle weekendy (chyba że jest jakiś wypad z kumplami :P)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4/5k godzin lecz ostatnio miałem przerwe dlatego muszę trochę pograć aby nadrobić skilla :/ (w tym ponad 3/4 to codmod)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak (Też na codmodzie) 
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności