Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ale to chodzi tylko o zwiększenie dmg bazooki z 500 na 1000

Gotowe

 

Knife Blink postaram się załatwic.

 

Poprawiłem kilka extra itemów, głównie chodziło o optymalizacje (czasami były crashe z MSG_ONE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodać do regulaminu zakaz lm w przejściu na działko jak ktoś postawi to zm nie ma szans tylko ginie i się nie respi już 

 

Nie. Jeżeli chodzi o mape zm_hs_horror to albo usunąć mapkę, albo wprowadzić całkowity zakaz wchodzenia w miejsce działek. powód? 80% ludzi nie umie tam wejść tajnym przejściem. ostatnio było 18 zm ja żyjący i jeszcze jedna osoba. Nikt z tych 18 zm nie umiał wejść do tego typa w miejsce działek -.-

 

A tak po za tym, to sporo liczba osób wie że jak ja jestem i jest mapa zm_hs_horror to nie można wgl wchodzić w miejsce działek. bo od razu zgładzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i nie da się coś z bazooką zrobić? Mianowicie, gdy ją kupię i potem chcę rzucić granatem, to zamiast tego pojawia mi się bazooka z lewej strony, ale granat się rzuca. Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam ;x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje usunąć mapę zm_horror. Dużo sporów wynika z racji tego, iż nie można wchodzić na działka. Ostatnio byłem nawet swiadkiem sporu między adminem a graczem. Chciałem dociec faktu, bądz wpisu gdzie zabronione jest wchodzenie - ale nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł, aby gdy jestem humanem i kupie "multijump" to gdy jestem zombie nadal go miał.. gdyż ulepszyło by to trochę zombie

Napisane troche bez sensu moim zdaniem, ale nie chce mi się myslec xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamisz. zm ma Knifeblink.

Koxqik. Jest o tym wpis na forum. na serverze dalej ci nie wystarczy to co pisałem? Administrator zabronił tam wchodzić. Więc daruj sobie swoją mądre słówka. ta mapa nie zostanie usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Szanowny Adminie. Po pierwsze bardzo sie unosisz, a po drugie jestes dosc bezczelny, musisz pamietac, ze na serwerze graja starsze osoby niz Ty i wypadalo by zachowac jakis dystans oraz szacunek. Twoje teksty typu - "ja powiedzialem ze nie mozna wchodzic to nie mozna - sprobujesz to zobaczysz co to ban"  cos w tym stylu - są żałosne, wiec oszczedz ich sobie. Jest wolność słowa (z tego co mi wiadomo), a ten dział dotyczy propozycji , wiec pozwól sie każdemu wypowiedziec, a nie od razu Hejtujesz. Nie mam zamiaru się kłocić, a na pewno nie w tym dziale, wiec jezeli masz cos do powiedzenia to prosze Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoxQik, ale nie tylko 3lu, ale i ja oraz inni gracze informowali Cię, że tam nie można wchodzić, bo tak było ustalane wcześniej, a Ty dalej rozkręcasz temat, daj spokój, graj i nie wchodź na działka, a będziesz miał spokój ...

 

Lamisz. zm ma Knifeblink.

Koxqik. Jest o tym wpis na forum. na serverze dalej ci nie wystarczy to co pisałem? Administrator zabronił tam wchodzić. Więc daruj sobie swoją mądre słówka. ta mapa nie zostanie usunięta.

 

3lu, ale są miejsca, że gdzie bez multijmp nie wejdziesz, a 1 knifeblink kosztuje 5ap.

Weźmy pod uwagę, ze niektórzy biegają z 400 armorem.. to wyjdzie spora ilość straconego ap, aby zabic 1 osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać parę postów wyżej i widać, że wejście tam jest zakazane. Nie widzę sensu z tym Multijumpem, bo on daję tylko jeden skok, więc po co takimi pierdołami się zajmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Szanowny Adminie. Po pierwsze bardzo sie unosisz, a po drugie jestes dosc bezczelny, musisz pamietac, ze na serwerze graja starsze osoby niz Ty i wypadalo by zachowac jakis dystans oraz szacunek. Twoje teksty typu - "ja powiedzialem ze nie mozna wchodzic to nie mozna - sprobujesz to zobaczysz co to ban"  cos w tym stylu - są żałosne, wiec oszczedz ich sobie. Jest wolność słowa (z tego co mi wiadomo), a ten dział dotyczy propozycji , wiec pozwól sie każdemu wypowiedziec, a nie od razu Hejtujesz. Nie mam zamiaru się kłocić, a na pewno nie w tym dziale, wiec jezeli masz cos do powiedzenia to prosze Priv.

 

Jeżeli ty masz coś do powiedzenia zapraszam ts. Nawet nie chcę mi się komentować tego co tu napisałeś. Ile ty masz lat? 13??? Pisze na serverze że nie można tam wchodzić, piszę kolejny raz i kolejny i kolejny i tak w kółko. CZEGO NIE ROZUMIESZ W ZDANIU "Nie można tam wchodzić"  hm? Mam ci to narysować??? 

i nikt z sieci cs-classic nie będzie prowadził za rączke każdego gracza żeby przeczytał regulamin i forum.

 

po za tym Stosuj się następnym razem do regulaminu.

Napiszę ci to tu jeszcze raz to samo co na servie!

Jeżeli mówię że coś nie można to nie można, nie wymyślam sobie nic od siebie. Jest zakaz i tyle

 

Regulamin zmmod: 

 

Regulamin serwera ZombieExpMod :
 
 
 
1.0 Regulamin gracza :
 
1.1 Na serwerze obowiązuje kultura.
1.2 Admin ma zawsze rację , gdyż stosuje się do regulaminu serwera.
1.3 Zakazuje się nadużywania mikrofonu.
1.4 Zakazuje się używania cheatów i innych wspomagaczy.
1.5 Zakazuje się reklamowania innych serwerów, sieci i stron www.
1.6 Zakazuje się obrażania gracza lub admina.
1.7 Nie przeszkadzamy innym graczom w grze poprzez specjalne blokowanie.
1.8 Gracz widząc osobę grającą na serwerze używającą cheaty ma obowiązek zgłosić to na u@.
1.9 Admin służy pomocą , lecz nie jest Twoim sługą !
1.10 Zakazuje się rzucania bomby infekującej na ostatniego człowieka.
1.11 Gracz nadużywający Pro VIP'a lub VIP'a traci Go! 
1.11.1 Nadużywanie dotyczy: 
-PRO VIP: strzału dłużej niż 30 sekund bez przerwy 5 sekundowej 
-wymienionych czynów w podpunkcie 2.5 ; 2.6 oraz 2.7
1.12 W kampie może być tylko jeden PRO VIP
1.13 Zakaz używania działka
1.14 Zakaz bugowania broni
1.15 Zakaz bugowania "Unstuck"
 
2.0 Regulamin rozgrywki :
 
2.1 Nie kampimy będąc Zombie,w przypadku gdy zostanie jeden CT to Zombie muszą za wszelką cenę go otruć.
2.1.1 Nie kampimy jako zombie, na survival, tak i  survival nie może kampić. Zombie, jak i  survival powinien być na otwartej przestrzeni (nie mogą stać na daszkach, podestach, murkach itp. .
2.1.2 Nemesis nie może kampić, jak i humans nie może kampić. Muszą znajdować się na otwartej przestrzeni (Humans mogą stać na daszkach, podestach i murkach).
2.2 Zombie jak i CT nie mają prawa blokować kolegom z drużyny żadnego wejścia/wyjścia. 
2.3 Zombie nie może blokować innym Zombie wejścia do kampy ludzi.
2.4 Nie można użyć komendy reconnect w przypadku gdy może to utrudnić grę.
2.5 Zakaz rzucanie więcej niż dwóch bomb infekcyjnych na rundę przez jedną osobę.
2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm).
2.7 Pro VIP może postawić max 3 lm'y w kampie, nawet jeśli jest ostatni
 
 
3.0 Bany za co i na ile :
 
3.1 Czitowanie - Ban permanentny
3.2 Kampienie Zombi - Ban od 5 min do 3h
3.3 Używanie komendy "reconect" (Patrz punkt 2.4) - Ban na 1 dzień
3.4 Zakaz blokowania kamp - Ban od 30 min do 3h
3.5 Nie wolno nadużywać mikrofonu, puszczać muzyki, śpiewać, gwizdać ani wydawać dziwnych dźwięków przez mikrofon, mikrofon jest dozwolony od 16 lat lub po mutacji - Ban od 1h do 3h
3.6 Reklamowanie innych sieci/serwerów - Ban permanentny
3.7 Obrażanie gracza/admina, ubliżanie go - Ban od 5 min do 3h
3.8 Zakaz podszywania się pod admina/gracza - Ban permanentny
3.9 Utrudnianie gry ( Blokowanie drzwi, drabinek itd. ) - Ban od 30 min do 1h 
3.10 Zabrania się wchodzenia w miejsca niedozwolone na mapie tzw tekstury - Ban od 30min do 3h
3.11 Zabrania się siedzieć afk na serwerze - Kick
3.12 Nie oskarżamy graczy na say o cheaty , piszemy adminowi na U@ - Ban od 5 min do 30 min
3.13 Zabrania się zarażania zombie przez ściany (tzw. bugowanie) - Ban od 1 h do 1 dnia
3.14 Ping - Ban od 5 min do 30 min
3.15 2 lasery na kampe - Ban od 1h do 3h
3.16 Niedozwolona grafika - Ban permanentny 
3.17 Niedozwolone skrypty - Ban permanentny
3.18 Bomba infekująca na ostatniego żyjącego człowieka - od 30 min do 3 h
3.20 Używanie działka - od dnia do tygodnia
3.21 Bugowanie broni - od 5 min do 1h
3.22 Bugowanie "unstuck" do ucieczki - od 1h do 3h
3.23 Bugowanie - od dnia do bana permanentnego 
 
 
 
 
 
Regulamin stworzony dla Cs-Classic by Fresh ©
 
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania na inne fora bez zgody autora : Fresh ©
 
I TERAZ PRZECZYTAJ SOBIE Pkt. 1.2
 
Podkreślam że nie robię na serverze z siebie boga czy bóg wie co. Więc jeżeli piszę na serverze że nie można tam wchodzić (i to piszę tobie z osobna albo twojemu koledzę po kilkanaście razy) To nie można tam wchodzić i tyle. A jeżeli Panie dorosły chcesz tak bardzo porozmawiać, to nie priv tylko zapraszam ts3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym dodać wyprawy polegały by na zapisywaniu się ludzi na say: /wyprawa mieli by oni np. zadać 100k DMG  lub zabić 2 survivor'ów, nemków po wykonaniu zadania Ci co zapisali się na wyprawę dostali by losową sumę expa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...prowadził za rączke każdego gracza żeby przeczytał regulamin i forum.

Chyba powinienes sluzyc pomoca i powiedziec ze istenieje cos takiego jak forum i jest tam regulamin ;)

 

Ile ty masz lat? 13???

Mam 21 lat chlopczyku :]

3 znaki zapytania ? Swiadczy to juz o zdenerwowaniu - a po co te nerwy ? Ja tylko dociekam swoich racji a Ty bez sensu sie unosisz. Ostatni post w Twoim kierunku, bo zbyt nerwowo podchodzisz jak i do gry, tak i do spraw forum.

 

Zeby nie bylo ze nie wnosze nic do tematu, to sprawa wypraw jest dla mnie bezsensu . :)

 

Edit:

 

U nas są misję i działają tak samo.

Jednak te misje na prawde daja malo Expa i malo kto chyba zwraca na nie uwage, jak wykona przez przypadek to jest dobrze ;p Bo za runde wygrana na 1-2 miejscu mozna zrobic tyle expa co przez pare misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności