Skocz do zawartości

[Propozycje] Klas


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem juz kiedys aby komandosowi dodac ciche kroki albo modul. Ta klasa jest totalnie useless bo jednak gracze nie sa glupi i slysza tupanie za plecami, a po za tym na full kondycji sa problemy z dogonieniem kogokolwiek kto jest troche dalej. Jakbyscie mogli to pokombinujcie cos z tym komandosem, serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa Chuligan
skoro jego jedyna zdolnosc to antyflash, proponuje mu cos dorzucic, a mysle ze 2 flashe to obowiazkowo xD

i zamienic r8 na p250 :)

Edytowane przez adist8
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Komandos Premium

Opis: klasa podczas chodzenia na shifcie jest całkowicie niewidzialna, prócz noża. Posiada 1/1 z kosy oraz +5dmg do usp

Statystyki: 10hp, 0inta, 0wytrzymałość, 20kondycja, 0dmg 

Broń: knife, usp

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mikolaj20016mmm napisał:

Nazwa: Komandos Premium

Opis: klasa podczas chodzenia na shifcie jest całkowicie niewidzialna, prócz noża. Posiada 1/1 z kosy oraz +5dmg do usp

Statystyki: 10hp, 0inta, 0wytrzymałość, 20kondycja, 0dmg 

Broń: knife, usp

To by było lepsze od Hassasyna, więc mała szansa, że to przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Shotgunner [SP] 

Opis: 1/5 na instakilla w głowe. Dodatkowe 5 DMG (+0,1 x INT). Widzialność 50%. Specjalna um: po użyciu na 5 otrzymuje +75 kondycji oraz ulecza swoje hp (10hp na 1sec) 

Staty: 5hp, 10int, 25 kondycji, -5 wytrzymałość, 0 DMG.

Broń: XM oraz Mag/Nova, cz75 lub five seven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Telegrafista

Opis: Widzi wszystkich na radarze i raz na rundę może ujawnić wszystkich przeciwników na 2 sek. (działa jak pułapka myśliwego)

Staty: 5hp, 0int, 5kondycji, -5 wytrzymałość

Bronie: Aug, usp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tsumi napisał:

Nazwa: Telegrafista

Opis: Widzi wszystkich na radarze i raz na rundę może ujawnić wszystkich przeciwników na 2 sek. (działa jak pułapka myśliwego)

Staty: 5hp, 0int, 5kondycji, -5 wytrzymałość

Bronie: Aug, usp

sa mapy ze zle wgrana minimapka, gdzie radar bedzie useless i trzeba najpierw to naprawic, ale sam pomysl ok, mozna chyba dodac tez sam perk "Radar telegrafisty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: [Tajny Agent [SP]]

Opis: Jest widoczny w 30% posiada zmniejszoną grawitację, +2 skoki oraz ma 1/8 szans na natychmiastowe zabicie z USP

Statystyki:

INT: -15

HP: 25

WYT: -15

SPEED: 10

Broń: USP

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, freunde bobby napisał:

Praktycznie każdy strzał w głowę z MAG-a kończyłby się instakillem. Pomysł jest ok, ale jest przecież Generał

Mozna zawsze zmniejszyc do 1/8 albo 1/10. Patrząc na to ze klasa E. Sniper zabija z AWP instakillem to to nie wydaje mi się przesadzone. Fajnie by było zobaczyć klasę premium lub s. premium z shotgunnem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bedi napisał:

Mozna zawsze zmniejszyc do 1/8 albo 1/10. Patrząc na to ze klasa E. Sniper zabija z AWP instakillem to to nie wydaje mi się przesadzone. Fajnie by było zobaczyć klasę premium lub s. premium z shotgunnem. 

Był weteran i widocznie mieli powód aby go usunąć, a następnie przemianować na słabszą jego wersję jaką jest Generał. Dla mnie, jak na tą chwilę jest Chorąży i Generał, Oszust posiada Novę i jest to wystarczająca ich ilość aby mieć wybór, nie dodając do tego kolejnej klasy. A co do instakilla, sam Rykos wspominał że nie chcą się opierać na takim czymś ze względu na to, że nie działa to perfekcyjnie i szansa, czy to 1/8 czy 1/10 może działać jak wcześniej TEC-9 na Hashassynie, czyli zbyt dobrze i zbyt często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, freunde bobby napisał:

Był weteran i widocznie mieli powód aby go usunąć, a następnie przemianować na słabszą jego wersję jaką jest Generał. Dla mnie, jak na tą chwilę jest Chorąży i Generał, Oszust posiada Novę i jest to wystarczająca ich ilość aby mieć wybór, nie dodając do tego kolejnej klasy. A co do instakilla, sam Rykos wspominał że nie chcą się opierać na takim czymś ze względu na to, że nie działa to perfekcyjnie i szansa, czy to 1/8 czy 1/10 może działać jak wcześniej TEC-9 na Hashassynie, czyli zbyt dobrze i zbyt często.

Argument z ilością klas jest bezsensu, tak samo jest z klasami z Ak i M4A4/S. Ale z resztą się zgadzam, nie wiedziałem o paru rzeczach i myślałem, że wprowadzenie tej klasy będzie fajnym "smaczkiem". Dzięki za konwersację 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga Wersja

 

Klasa: [Tajny Agent [SP]]

Opis: Jest widoczny w 30% posiada zmniejszoną grawitację, +2 skoki, +18 dmg z USP-S oraz ma 30% szans na to iż trafi krytycznie

Statystyki:

INT: -15

HP: 25

WYT: -15

SPEED: 10

Broń: USP-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić do graczy, którzy bronili zwinnego, no ale jednak chyba wychodzi na moje jak ponad połowa serwera ma takie zdanie o tej klasie. To nic nie robi w late game ta? No jak dla mnie 3-5 strzalow do zabicia to malo, wiec nie wiem skad takie spostrzezenia.

Dla chetnych tu macie demko http://414339.node52.pukawka.pl/dem-de_cache-1551000935-1551002453.zip z cache z dnia dzisiejszego. Obejrzyjcie sobie co robi zielas jako zwinny. 6 rund 30 fragow, jak dla mnie to wystarczajacy komentarz do tego, zeby ta klase znerfic badz usunac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić w klasie Obrońca 

dodać moduł odrzutowy albo ciche kroki bo na Negevie nie da się biegać a kondycja nic nie zmienia więc ciężko się gdzieś ustawić i moduł by pomógł trochę żeby bardziej mobilny na strzelanie dużego to wpływu nie bedzie bo i tak trzeba stać w miejscu jak się strzela a na pewno pomoże to klasie zeby byla bardziej grywalna.

Zmiana brońi na M249 nie wchodzi w opcje Negev ONLY!

A Medykowi dać AUG'a zamias Gaila

Edytowane przez Mahesvara2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2019 o 11:25, Tsumi napisał:

Nazwa: Telegrafista

Nic takiego sie nie pojawi ( klasa/ perk) poniewaz to idealna klasa dla cziterow, a ja nie mam potem zamiaru weryfikowac czy to "wh" czy "radar z klasy".

W dniu 22.02.2019 o 00:01, bedi napisał:

Nazwa: Shotgunner [SP] 

Obecnie nie planujemy zmiany klas SP ale jakis buff generala moze sie pojawi.

W dniu 22.02.2019 o 13:52, Tsumi napisał:

[Tajny Agent [SP]]

Sa dwie klasy z pistoletem i to z pewnoscia wystarczy ale poczatek opisu ciekawy, moze cos sie pojawi takiego.

 

@SnuFFy

:D

 

Godzinę temu, Mahesvara2 napisał:

Obrońca .... dodać moduł odrzutowy

Obronca z modułem? zabawnie to bedzie wygladac :/ Ale chyba fkatycznie cos trzeba pomyslec o tej klasie

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLASA: ŁOWCA (moze byc inna)

OPIS: Posiada eliminator rozrzutu. Za zabójstwo dostaje +10 AMMO.

STATY: 5hp, 0int, 10wyt, 5kond

BRONIE: Bizon lub MP9, glock-18

 

*Pamiętam, że kiedyś grałem na serwerze, gdzie była podobna klasa (może nawet to ten serwer - nie pamiętam). Bardzo fajnie się nią grało. Jeśli ta klasa była na tym serwerze, to może jakiś weteran mi wytłumaczy dlaczego została usunięta.

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia propozycja calkowicie opluta, to moze na to bedzie jakas reakcja

Hassasyn
sa momenty ze potrafi cala runde przesiedziec na kucaka a nawet jak ejst jako ostatni, proponowalbym jakis limit czasowy tego kucania zeby nie bylo takich sytuacji, aby np w jednym miejscu mogl kampic te 10 sekund, a po tym czasie musialby chocby nieznacznie ale zmienic miejsce baddz na chwile wstac

  • Haha 2
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to strasznie irytuje,nw czy niektórzy biorą hassasyna żeby położyć sobie na CTRL jakiś kamień i obiad jesc w tym czasie,siedzi i kampi cały czas,rozumiem taka klasa,ale bez przesady, tak jak adist napisał, niektórzy nawet jak są sami to się nie rusza tylko czekaj aż ktoś podejdzie,bo on przecież wstać się boi, raz musiałem typa zbanowac na 10min bo żadne uwagi typu "cele mapy" go nie ruszały,nawet o 1mm się nie ruszył

 

Ja mialbym inna propozycje z tym limitem,1min niewidzialności max na rundę,to daje i tak pol rundy na niewidce.

Edytowane przez MeeN
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to co piszecie o hassasynie to mnie krew zalewa

Klasa została specjalnie tak zrobiona i jakoś nigdy to nikomu nie przeszkadzało

Powiedzcie mi, jak gościu ma się ruszyć skoro np. zostaje w sytuacji 1 na 8 i wokół niego latają typy, to co najlepiej wstać i dać się zabić?

Jak dla mnie hassasyn jest chyba najlepiej zbalansowaną klasą i musi być lekko lepsza od klas zwykłych i premium skoro to klasa SP i jednak niektórzy płacą za jakość

Edytowane przez PolandBeast
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adist8 napisał:

poprzednia propozycja calkowicie opluta, to moze na to bedzie jakas reakcja

Hassasyn
sa momenty ze potrafi cala runde przesiedziec na kucaka a nawet jak ejst jako ostatni, proponowalbym jakis limit czasowy tego kucania zeby nie bylo takich sytuacji, aby np w jednym miejscu mogl kampic te 10 sekund, a po tym czasie musialby chocby nieznacznie ale zmienic miejsce baddz na chwile wstac

 

30 minut temu, MeeN napisał:

Mnie tez to strasznie irytuje,nw czy niektórzy biorą hassasyna żeby położyć sobie na CTRL jakiś kamień i obiad jesc w tym czasie,siedzi i kampi cały czas,rozumiem taka klasa,ale bez przesady, tak jak adist napisał, niektórzy nawet jak są sami to się nie rusza tylko czekaj aż ktoś podejdzie,bo on przecież wstać się boi, raz musiałem typa zbanowac na 10min bo żadne uwagi typu "cele mapy" go nie ruszały,nawet o 1mm się nie ruszył

 

Ja mialbym inna propozycje z tym limitem,1min niewidzialności max na rundę,to daje i tak pol rundy na niewidce.

 

Ludzie... To jest klasa Super Premium czyli musi być x2 lesza niż normalna klasa. Grając na tej klasie musisz kampić czy gdzieś poczekać na CTRL bo masz tylko ten nóż 1/1 i teca... 

Porównajcie komandosów oni robią to samo lecz są widoczni. Moim zdaniem ta klasa jest dobrze zbalansowana i nie potrzebuje żadnych zmian, jedyna klasa która potrzebuje zmian i to natychmiastowo to SP Myśliwy 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tsumi napisał:

jedyna klasa która potrzebuje zmian i to natychmiastowo to SP Myśliwy 

Nerf czy Buff bo nie rozumiem? Te pułapki, o ile umiesz ich używać, są bardzo dobre. Pułapka, na nią smoke i przeciwnik się nie obroni. Tą klasą w tamtej edycji mocno grali to ją znerfili, bodajże dmg z broni m4a1-s. Ja nie widzę żadnego powodu żeby akurat ją zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Myśliwy w pewnym momencie wrócił do +7dmg i nic innego mu nie odejmowali. Klasa jest grywalna, bo nawet ja nim grając po nerfie potrafiłem nabić większy poziom oraz coś grać więc z podkreśleniem na podmokłego dzbana, który coś tym robił to inni też nie powinni mieć z nim problemu. (chyba że to Muuka ☺️)

Edytowane przez freunde bobby
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SnuFFy napisał:

Nerf czy Buff bo nie rozumiem? Te pułapki, o ile umiesz ich używać, są bardzo dobre. Pułapka, na nią smoke i przeciwnik się nie obroni. Tą klasą w tamtej edycji mocno grali to ją znerfili, bodajże dmg z broni m4a1-s. Ja nie widzę żadnego powodu żeby akurat ją zmienić.

Chodzi mi o Buff, jako klasa SP jest ona dosyć słaba w porównaniu do Hssasyna :) (Moim zdaniem Furiat jest o niebo lepszy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni pisali, ja również jestem za zmianą medykowi broni. Grałem kiedyś medykiem jak miał famasa i grało się świetnie. Nie dość, że mogłem podnosić ludzi to jeszcze nie robić ujemnych statystyk, a nawet być w czołówce. Zawsze na cod modzie lubiłem grać medykiem, ale chociaż teraz wbiłem prawie 40 lvl to grałem strasznie z przymusu i głównie czekałem aż ktoś z drużyny zginie, niż próbowałem kogoś zabić. Powrót do famasa lub tak jak ktoś wcześniej pisał danie medykowi AUG'a moim zdaniem zdecydowanie zwiększyłoby popyt i uprzyjemniłoby grę medykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności