Skocz do zawartości

[ON] SZYBKA REKRUTACJA


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: frodo swaggins
2. Imię: Michał
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Zależnie jaka składka to będzie to wtedy padnie decyzja.
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1144879
8. Parę słów o sobie **: Jestem Michu, klikam w konkuter w IT i kocham moje pjesu (to ten z avatara na Discordzie).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zawsze dobro serwera, kulturę i wygodę graczy stawiam ponad wszystko. Aktywnie działam w życiu serwera od dłuższego czasu.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:487752554
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Gram często, raz są to sesje godzinne a raz 5-6 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Czasami w pracy jak jest luz przed daily to gram, i wieczorami po pracy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

-_-,

Przyjęty, zapraszam na PW

  • Like 3
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: .nbd

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 24 

4. Znajomość Sourcebans (1-10): zależy czy coś się zmieniło 5-7

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/838559

8. Parę słów o sobie **: Jestem programistą z zamiłowaniem do gier. Połączenie tych dwóch pasji stanowi o mojej unikalnej tożsamości. Uwielbiam zagłębiać się w kodowanie i tworzyć oprogramowanie. Moje połączenie z programowaniem i grami nie tylko umożliwia mi rozwijanie moich umiejętności, ale także otwiera drzwi do niekończących się możliwości. Niezależnie od tego, czy tworzę coś własnego, współpracuję z innymi programistami czy rozwijam nowe technologie, moja pasja do gier wciąż motywuje mnie do działania i daje mi niezliczone perspektywy na przyszłość.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem serwera, ponieważ lubię grać na codzie, chcę wpływać na społeczność graczy, tworzyć unikalne doświadczenia, wspierać społeczność i rozwijać swoje umiejętności. Bycie administratorem serwera byłoby dla mnie sposobem na aktywne uczestnictwo w społeczności graczy. Dodatkowo czasem nie ma admina na serwerze :c

10. Steam_ID: STEAM_0:0:47438709

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od humoru 2h+

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pn-pt po 17, weekendy różnie

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  3000h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

-_-,

Przyjęty. Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

1. Nick: Ryuu (różne wariacje)
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 26 zaraz
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Żeby nie wymyślać to napiszę, że 1, nie byłem administratorem w csgo/2 ale myślę, że szybko to załapię 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: brak (gameme dead)
8. Parę słów o sobie **: Interesuje się bardzo szeroko pojętą kulturą, ze szczególnym nastawieniem na gry i kinematografie. Interesuje się również psychologią, aktualnie zatrzymałem studia na 3 roku z zamysłem powrotu i dokończenia kierunku. Cs już od 1.6 jest moją najbliższą grą (kiedyś jak liczyłem czas z serwerów to było koło 4k godzin na ns) i odkąd tylko pamiętam grałem na różnych serwerach (głównie dr/cod/zm/diablo) dlatego też tak świetnie się bawię tu i chciałbym być wsparciem dla graczy i reszty administracji. Mam pewne braki jeżeli chodzi o kwestię komend i znajomości sourcebans, co chce oczywiście jak najszybciej i najlepiej nadrobić. Swoją przyszłość wiążę z ogólnie obecnością w internecie (social media) o charakterze dziennikarski (mam nadzieję).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Głownie ze względu na chęć pomocy przy utrzymywaniu porządku na serwerze i wspieraniu graczy oraz reszty administracji, szczególnie w okresie gdy serwer wystartował w Cs2. Egzekwowanie regulaminu i utrzymanie jakiegoś poziomu na serwerze to uważam, że podstawa dlatego chciałbym się przyczynić do tego.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:45170485
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę, że spokojnie 3-4h dziennie minimum
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień, zależy od zmian w pracy (aktualnie mam cały czas wolny)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000+ godzin, gram w sumie od startu go z przerwą w okresie 2015-2019
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w 1.6 wielokrotnie, w csgo/2 nie

-_-,

Przyjęty

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: ANGRY BOMBELEKEKEK [CSC]

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 25

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Dobrze chodzi

6. Składka (tak/nie):Tak

7. Link do swojego GameMe**: :(

8. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Kuba, lubię sporty ekstremalne np. JDG w Polsce

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:żeby pomóc w trzymaniu porządku na serwerze, znam bardzo dobrze regulamin ponieważ często musiałem sprawdzać czy słusznie otrzymałem muta/gaga/bana

10. Steam_ID: STEAM_1:0:59341892 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 168h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień jestem na komputerze od ok. 10:00  do 02:00

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5000h

13. Czy posiadałeś już admina?:tak

-_-,

Odrzucam

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: Banani

Imię: Gracjan

Wiek: 25

Znajomość komend (1-10): 10

Sprawny i działający mikrofon**: Tak

Parę słów o sobie **: Jestem pasjonatem gier komputerowych od dzieciństwa. Pracuje w branży GameDev. Lubię zarówno rywalizację, jak i wspólne rozwiązywanie problemów w zespole. Mam doświadczenie w moderacji na innych serwerach i lubię dbać o porządek i dobre relacje między graczami.

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ lubię pomagać innym graczom i dbać o atmosferę na serwerze. Moje doświadczenie w moderacji pozwala mi szybko reagować na ewentualne konflikty czy łamanie regulaminu. Chcę aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności serwera i przyczynić się do jego rozwoju.

Steam_ID: STEAM_0:0:536961023

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcić średnio 3h dziennie

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj gram wieczorami w dni robocze po godzinie 18:00 oraz w weekendy w różnych godzinach, głównie popołudniami i wieczorami.

Staż w Counter-Strike: Gram w Counter-Strike od ponad 10 lat. Mam duże doświadczenie zarówno w grze jako takiej, jak i w moderacji na serwerach.

Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, miałem już doświadczenie jako administrator na kilku serwerach Counter-Strike.

Ryuu,

Na ten moment odrzucam, spędź z nami jeszcze trochę czasu i wtedy zachęcam do złożenia podania ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Pan Nikt

2. Imię:Dawid

3. Wiek:28

4. Znajomość komend (1-10):jesli sa takie jak w cs 1.6 to 8/10 ,jeśli są inne naucze się 

5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak

6. Parę słów o sobie **:Jestem Dawid jestem z Limanowej (małopolskie). Mam server w cs 1.6 tez cod mod,ale od kilku tygodni gram w cs 2 i zaczyna mi się podobać .

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcialbym banować cheaterow ,żeby na servie grało się konfortowo  

8. Steam_ID:ID Steam: 76561199291389047

9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W ciągu tygodnia bede dostępny do 4 godz a weekend więcej 

10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze , weekendy):

11. Staż w Counter-Strike:cs.1.6 10 lat ,CS 2 pare tygodni 

12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Jesli chodzi o cs1.6 to TAK (mam nawet wlasny server)Jestli chodzi o cs 2 to gram dopiero pare tygodni i to na pańskim servie.

BH mordo, (edytowane)

Odrzucam. Spróbuj udzielać się więcej na serwerze oraz daj się poznać graczom przede wszystkim używając mikrofonu, ponieważ do tej pory ani razu Cię nie usłyszałem.

Edytowane przez BH mordo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MiqQ

Imię: Kamil

Wiek: 30

Znajomość komend admina(1-10):  Cos tam działałem przypomne sobie

Sprawny i działający mikrofon**: Jasne

Link do swojego GameMe**:  nie wiem jak to zdobyc ale moge podesłąc na pw 

Parę słów o sobie **: jestem kamil lubie pogrywac w cs i spedzac czas na haju jak mozna haha  

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo czesto grywam i czasem jest taka akcja ze wiecie

Steam_ID:  steamID64:76561199564556100

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jak moge to długo

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): to zalezy gdzie pracuje jak na miejscu to czesto jak deleagcja to wekkendy

Staż w Counter-Strike Global Offensive: oj dlugi mam

Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak miałem

Edytowane przez Miq1840
Ryuu,

Odrzucam, postaraj się trochę więcej udzielać na serwerze jak i discordzie oraz więcej komunikuj się poprzez mikrofon.
Popracuj również na trochę bardziej wyczerpującym podaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 12.05.2024 o 17:34, Miq1840 napisał(a):

Nick: MiqQ

Imię: Kamil

Wiek: 30

Znajomość komend admina(1-10):  Cos tam działałem przypomne sobie

Sprawny i działający mikrofon**: Jasne

Link do swojego GameMe**:  nie wiem jak to zdobyc ale moge podesłąc na pw 

Parę słów o sobie **: jestem kamil lubie pogrywac w cs i spedzac czas na haju jak mozna haha  

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo czesto grywam i czasem jest taka akcja ze wiecie

Steam_ID:  steamID64:76561199564556100

Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jak moge to długo

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): to zalezy gdzie pracuje jak na miejscu to czesto jak deleagcja to wekkendy

Staż w Counter-Strike Global Offensive: oj dlugi mam

Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak miałem

To ostatnie podanie które sprawdzą na forum opiekuni.

Kolejne proszę składać na discord gdzie powstał specjalny kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności