Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

rtv i tak musi wykorzystac wiekszosc wiec jesli nie bedzie wyraznej potrzeby to mapa sie nie zmieni,  gra 2v2 nie przebiega tak plynnie na de_mirage czy inferno bo jednak sa to spore mapy, zaproponowalem by mozliwosc takiego glosowania wystepowala ponizej np 8 graczy na serwerze , a mapy typu aim/fy nie wystepowaly by w rotacji "zwyczajnej" o ile idzie takiego pluga napisac.

 

Dorzuć do tego ze jest sporo niewidzialnych klas, i naprawde gram 3 dni na serwerze (mam sesje i mam wolne) i przy malej liczbie osob na serwerze w godzinach do ~16 sa czesto pustki. Pozatym gdy ktos patrzy ze na serwerze jest 5-6 osób to poprostu nie dolacza do niego, lecz gdybym ja zaobserwowal aim_map to wiem ze rozgrywka przebiega szybko i plynnie bo nie trzeba sie szukac i gdy ludzie się "zlecą" to można już grać większą mape.

Edytowane przez Koudeyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nominate dodane

2 godziny temu, Frosty napisał:

Proponóję dodanie możliwości wymiany itemów. 

W jakim celu? xD
Wtedy gracze będą sobie pomagali itemami, a jednak to mogłoby być bezsensu. Chyba że rozbudujemy jeszcze bardziej te tzn "gildie" i dodamy możliwość oddawania itemów tylko osobom z gildii + dodamy blokadę która spowoduje, że do gildii dodać można raz na 24 godziny, ale czy ta gra warta jest świeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Frosty napisał:

Proponóję dodanie możliwości wymiany itemów. 

Nie. Rakiete trzeba dropnąć, a nie dostać. Już lepiej dodać de_bazaar do puli map.

@SnowSh0Tcofnij sobie na poprzednią stronę, jest tam więcej o gildiach

Edytowane przez _Hades
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał gildie rozszeszyc np zeby bylo hp inta i te podstawy i x2 i mozna w gildii wplacac expa na wyszy lvl i od 1 lvl dostaje 1 punk i x2 exp zrobic  np 2exp i  2 pkt moge na ts wyjasnic o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Z moich zagranych paru dni mam następujące propozycje:

1) Częściej zmieniajmy muzykę na końcu rundy i dodawajmy ich więcej. Im mniej się będą powtarzać tym lepiej.

2) Dodałbym dźwięk "Time to Chose" przy wybieraniu mapy 

3) Możnaby dodać rangę między użytkownikiem a adminem, który mógłby dawać bany tylko do dwóch godzin, ale mógłby kickować i mutować, żeby dbać o porządek, kiedy nie ma admina bo od kiedy gram rzadko widzę jakiegokolwiek admina.

4) Dodać do regulaminu punkt mówiący o tym że mikro od mutacji / +16

5) Dodać opcję nominowania map

 

 

 

 

Edytowane przez Nerved
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Nerved napisał:

1) Częściej zmieniajmy muzykę na końcu rundy i dodawajmy ich więcej. Im mniej się będą powtarzać tym lepiej.

28 to za mało? Sporo ludzi i tak to wyłączyło, a skoro już o muzyce to może by tak trochę to przyciszyć, bo za głośno jak dla mnie.

37 minut temu, Nerved napisał:

2) Dodałbym dźwięk "Time to Chose" przy wybieraniu mapy 

Lub info na czacie "Głosowanie za 3... 2... 1..."

37 minut temu, Nerved napisał:

3) Możnaby dodać rangę między użytkownikiem a adminem, który mógłby dawać bany tylko do dwóch godzin, ale mógłby kickować i mutować, żeby dbać o porządek, kiedy nie ma admina bo od kiedy gram rzadko widzę jakiegokolwiek admina.

!votekick czy coś takiego żeby gracze mogli wyrzucać

37 minut temu, Nerved napisał:

4) Dodać do regulaminu punkt mówiący o tym że mikro od mutacji / +16

Takie 50/50 bo nie każdy drze jape od razu jak wejdzie.

37 minut temu, Nerved napisał:

5) Dodać opcję nominowania map

Tak

 

@Nerved

Muzyke wyłączyli bo za głośno, ale nie tylko z tego powodu, a i są tacy co zostawili i im sie podoba

Jak sie pomylisz to aktualnie jest możliwość wpisania !revote i zagłosować ponownie

Miny miały chyba mieć dodaną widoczność, było już gdzies @-_-

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, _Hades said:

28 to za mało? Sporo ludzi i tak to wyłączyło, a skoro już o muzyce to może by tak trochę to przyciszyć, bo za głośno jak dla mnie.

26 minutes ago, Nerved said:

Dla mnie zdecydowanie za mało. Gram od +- tygodnia i rzygam totalnie każdą z nich.

Opcja przyciszania jak najbardziej przydatna ale myślę, że dużo osób wyciszyło właśnie dlatego, że się powtarzają non stop.

6 minutes ago, _Hades said:

Lub info na czacie "Głosowanie za 3... 2... 1..."

Cokolwiek bo cały czas wciskam przypadkowo mapę jak chcę broń zmienić.

6 minutes ago, _Hades said:

votekick czy coś takiego żeby gracze mogli wyrzucać

I tutaj pojawiają się problemy:

1) Takie osoby przychodzą w grupach często i kontrują votekick

2) Jak ktoś stawia pułapki w przejściach to połowa graczy (jego team) nie ma o tym pojęcia i go nie kicknie

Według mnie lepiej byłoby mieć jedną czy dwie ogarnięte osoby, które często wpadają na serwer i będzie spokój.

6 minutes ago, _Hades said:

Takie 50/50 bo nie każdy drze jape od razu jak wejdzie.

I od oceny tego mogłaby być właśnie opisywana wyżej osoba ;)

Edytowane przez Nerved
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 godzin temu, SnowSh0T napisał:

Ja bym chciał gildie rozszeszyc np zeby bylo hp inta i te podstawy i x2 i mozna w gildii wplacac expa na wyszy lvl i od 1 lvl dostaje 1 punk i x2 exp zrobic  np 2exp i  2 pkt moge na ts wyjasnic o co mi chodzi

Zajmuje się już gildiami, więc proszę poczekać na efekt moich prac. Na ten moment się nie rozdwoje, pracuje przy serwerach z całej sieci.

44 minuty temu, Nerved napisał:

Hej!

Z moich zagranych paru dni mam następujące propozycje:

1) Częściej zmieniajmy muzykę na końcu rundy i dodawajmy ich więcej. Im mniej się będą powtarzać tym lepiej.

2) Dodałbym dźwięk "Time to Chose" przy wybieraniu mapy 

3) Możnaby dodać rangę między użytkownikiem a adminem, który mógłby dawać bany tylko do dwóch godzin, ale mógłby kickować i mutować, żeby dbać o porządek, kiedy nie ma admina bo od kiedy gram rzadko widzę jakiegokolwiek admina.

4) Dodać do regulaminu punkt mówiący o tym że mikro od mutacji / +16

5) Dodać opcję nominowania map

 

 

 

 

1. Nie mam paczek rs'ow, a sam nie umiem ich tworzyć

2. A nagracie mi swój głos lub podacie inny plik dźwiękowy, który będzie w .mp3 lub .wav?

3. Nie dodaje mniejszych rang, jest admin i wystarczy. To wprowadziłoby niepotrzebny syf, bo ja nie mam jakiś specjalnych wymagań dla adminów, a czasem robię nawet wyjątki, więc po jeszcze bardziej się rozdrabniać? Ktoś potem to musi dodawać, edytować i pilnować.

4. Nie żeby coś, ale od czasów 1.6 na tym modzie grało sporo "dzieci", więc jeżeli nie przesadzają, to czemu ich karać? To nie zmieni ich postępowania, bo Ci co się drą i tak będą się drzeć

5. Zauważyłem, że wcześniej było to źle dodane, więc sprawdź teraz

 

Co do min, to zależy bo są itemy z niewidzialnymi minami. Możemy zrobic tak, że tam gdzie pisze 'niewidzialna' mina, tam zostaje niewidzialna, chyba że chcecie by ogólnie były widoczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, -_- napisał:

A nagracie mi swój głos lub podacie inny plik dźwiękowy, który będzie w .mp3 lub .wav?

Time to Chose.zip

 

21 godzin temu, -_- napisał:

1. Nie mam paczek rs'ow, a sam nie umiem ich tworzyć

Paczka RSów:

https://ufile.io/l02al

 

Zostawiłem stare nutki i dodałem 22 nowe, będą się mniej powtarzać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scavenger i upadły mają zablokowane skille więc u impa też można zablokować, a skoro blokada teleportacji to od razu itemki mithrilowy szpikulec i skrzydlaty harpun.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No właśnie chciałem napisać, to samo co @_Hades

Można po prostu zablokować na IMP teleport gdy ma hosta

21 godzin temu, pmrozikq napisał:

By admin po śmierci mógł widzieć przecówników

(oczywiście w celach sprawdzenia i ewentualnego wyrzucenia z serwera z powodu bycia AFK)

wejdzie w nocy po aktualizacji dhooks (wymagane do działania admin all spect)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 5.02.2018 o 21:15, Nerved napisał:

Time to Chose.zip

 

Paczka RSów:

https://ufile.io/l02al

 

Zostawiłem stare nutki i dodałem 22 nowe, będą się mniej powtarzać 

Co sądzicie o tej paczce rs'ow?

Co do time to chose, to ogarnę na dniach

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by admin po śmierci widział także przeciwników

Oczywiście w celach sprawdzenia czy któryś z użytkowników nie jest AFK

@pmrozikq po co piszesz to samo skoro wyżej już Ci na to odpowiedziałem? Na dodatek w dzienniku zmian zostało to dopisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje nowej klasy premium na diablo która może fajnie się przyjąć
 
15:15
Klasa : Samuraj
1 Posiada tylko nóż
2 Troche bardziej niewidzialny niż ninja
3 +30 dmg z noża
4 5 noży do rzucania ( 50 dmg 1 ) i może je podnosić jeżeli nie trafi
5 Dostaje bonus 20% do szybkości poruszania się
6 Na nożu ładuje archy 1 - 10 sek ( co po 50 inta kolejna max 3 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać komendę !bind która będzie dawać na chacie gotową do przeklejenia komendę na bindowanie itemów i skilli klasowych - Bardzo dużo osób o to pyta dzień w dzień.

 

EDIT:
Można też pomyśleć o wyłączeniu Łowcy i totemów na Office. 

Edytowane przez Nerved
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 10.02.2018 o 18:30, Nerved napisał:

Proponuję dodać komendę !bind która będzie dawać na chacie gotową do przeklejenia komendę na bindowanie itemów i skilli klasowych - Bardzo dużo osób o to pyta dzień w dzień.

 

EDIT:
Można też pomyśleć o wyłączeniu Łowcy i totemów na Office. 

Możesz wyjaśnić jak te klasy przeszkadzają? Chodzi o stawianie ich w drobnych pomieszczeniach?

Co do bind, nie ma problemu. Zostanie to dodane do kolejnego update.

 

Dodatkowo zostaną zaktualizowane rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2018 o 16:57, Leśny napisał:
Mam propozycje nowej klasy premium na diablo która może fajnie się przyjąć
 
15:15
Klasa : Samuraj
1 Posiada tylko nóż
2 Troche bardziej niewidzialny niż ninja
3 +30 dmg z noża
4 5 noży do rzucania ( 50 dmg 1 ) i może je podnosić jeżeli nie trafi
5 Dostaje bonus 20% do szybkości poruszania się
6 Na nożu ładuje archy 1 - 10 sek ( co po 50 inta kolejna max 3 )

Jest 25 klas, każda z innymi umiejętnościami i dogodnieniami, bez sensu. I tak ludzie sami nie wiedzą kim grać, bo jest spory wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, -_- said:

Możesz wyjaśnić jak te klasy przeszkadzają? Chodzi o stawianie ich w drobnych pomieszczeniach?

Łowca oraz wszystkie totemy powinny być zablokowane, bo dużo osób stawia pułapki tak, że nie da się przejść bez oberwania. Office jest na tyle malutki i ciasny, że stawianie tam niewidzialnych pułapek albo totemów, które biją przez ściany jest kompletnie bez sensu bo praktycznie co runde to dla łowcy darmowe 3 kille. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Nerved napisał:

Łowca oraz wszystkie totemy powinny być zablokowane, bo dużo osób stawia pułapki tak, że nie da się przejść bez oberwania. Office jest na tyle malutki i ciasny, że stawianie tam niewidzialnych pułapek albo totemów, które biją przez ściany jest kompletnie bez sensu bo praktycznie co runde to dla łowcy darmowe 3 kille. 

Każda mapa ma jakieś zalety dla różnych klas, a ma także i wady dla reszty klas. Tak samo ninja na ciemniejszych mapach - ma łatwiej, też trzeba zablokować?

Edytowane przez Fakel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz tak:

Co do problemów z expem, to widzę parę rozwiązań:

Gildie:

Na start max 2 osoby(poza liderem), potem co lvl +2, maksymalnie 10 osób, czyli 5 lvl.
Exp w gildii wyglądałby następująco:

Tak jak wcześniej, jeżeli ktoś jest w gildii to exp zdobywa się razem, ale teraz byłby on zależny od ilości osób ONLINE z gildii, a więc jeżeli gildia na serwerze ma 5 osób online, to exp będzie większy niż w przypadku gdy tych osób jest mniej. To pozwoli ulepszyć nam gildie, ponieważ ludzie będą starają się grać razem, tak by ten exp zdobyć w większej ilości.

Co z osobami, które nie mają gildii? No tutaj sprawa jest prosta, ponieważ w przypadku gdy na serwerze jest więcej niż 50% osób z gildiami, to osoba bez gildii dostaje większy exp do czasu aż nie wbije 40-50 lvl.

Rozwoj gildii byłby drogi, ale opłacalny, ponieważ można byłoby rozwijać gildie o clan tagi, umiejętności itd, ale umiejętnościami nie mogą być jakieś skille, a więc tutaj czekam też na Wasze propozycje, ponieważ ja myślałem raczej nad czymś co poprawia inne opcje, jak chociażby loterie, itd.

 

Na serwerze zostałyby dodane specjalne "itemy" (nie jako przedmiot z gry), które kupowałoby się na dany okres czasu (tydzień-miesiąc) za prwadziwe pieniądze bądź złoto.

Co by to dawało?
Na pewno większego expa i tutaj mógłby powstać item o nazwie Mądrość Ondala z D2 (kostur). Tutaj po zakupie dawałby on 2x więcej exp podczas jego trwania.
Można byłoby stworzyć też item pod gildie, który także dawałby większego expa, ale osobom w gildii.

 

To + eventy na pewno zwiększyłoby zdobywanie expa i wymusiło na graczach wspólną grę, a przecież oto chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił ukłon w strone klas z niewidzialnością
1. Zabojce to widac wszedzie chyba.

2.masz radar i widzisz gdzie kto jest.

3.Bugowanie sie niewidki (na zniewolonym i ninji.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności